Nyelvvizsga felkészítés

A 2018/19-es tanévtől 8. osztályos tanulóinknak lehetősége van saját tanárunk vezetésével – egy nyelviskolával együttműködve – kis csoportban a középfokú (B2) angol nyelvvizsgára felkészülni és a vizsgát teljesíteni.

A vizsgafelkészítésre 7. évfolyam végén jelentkezhetnek a tanulók. A befektetett rengeteg plusz munka sikerekhez vezet: a felkészítő csoport tanulói nagyon jó eredményeket érnek el a nyelvvizsgán. Ez megfelelő kiindulási alapot nyújt akár egy-másfél éven belül egy felsőfokú (C1) vizsga megszerzésére.

A 2022/23-as tanévben német nyelvből is elindult 7. évfolyamon a vizsgafelkészítő csoportunk Kissné Modor Constance anyanyelvű némettanár vezetésével.

A nyelvvizsgára való felkészülésről és a Zrínyi iskolában megvalósuló nyelvoktatásról Vida Ágnes készített interjút Vlasics Anikó tanárnővel, ami az alábbi linken olvasható:

Zalakocka hírportál, 2022. május 23.

További részletek az oldal alján, a kapcsolódó anyagokban olvashatók.